På svenska

Viestintä

Viestintä

Sähköposti:
viestinta@kt.fi

KT-lehden tilaukset ja laskutus

Sähköposti:
ktlehtitilaus@kt.fi

Aija Tuimala

yhteyspäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2198
Matkapuhelin:
+358 40 869 6494
Sähköposti:
Aija.Tuimala@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Marko Haakana

toimistoisäntä
Puhelin:
+358 9 771 2107
Matkapuhelin:
+358 50 320 9732
Sähköposti:
Marko.Haakana@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Hanna-Kaisa Hämäläinen

viestinnän asiantuntija
Puhelin:
+358 9 771 2120
Matkapuhelin:
+358 50 320 9737
Sähköposti:
Hanna-Kaisa.Hamalainen@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Kaisa Koskela

viestinnän asiantuntija
Puhelin:
+358 9 771 2517
Matkapuhelin:
+358 50 337 4419
Sähköposti:
Kaisa.Koskela@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Tuija Liljander

Koulutussuunnittelija
Puhelin:
+358 9 771 2266
Matkapuhelin:
+358 50 918 4367
Sähköposti:
Tuija.Liljander@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Marjaana Mattila

viestinnän asiantuntija
Puhelin:
+358 9 771 2336
Matkapuhelin:
+358 50 511 7300
Sähköposti:
Marjaana.Mattila@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Suvi Oinonen

Sidosryhmäasiantuntija
Puhelin:
+358 9 771 2256
Matkapuhelin:
+358 40 582 0999
Sähköposti:
Suvi.Oinonen@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Pauliina Sievänen

viestinnän asiantuntija
Puhelin:
+358 9 771 2077
Matkapuhelin:
+358 50 527 6390
Sähköposti:
Pauliina.Sievanen@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Lena Sjöblom

Koulutuskoordinaattori
Sähköposti:
Lena.Sjoblom@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Anniina Tuomi

asiakkuuksien ja kehittämisen asiantuntija
Puhelin:
+358 9 771 2039
Matkapuhelin:
+358 50 405 9989
Sähköposti:
Anniina.Tuomi@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT