Viestintä

Teuvo Arolainen

Teuvo Arolainen

viestintäpäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2518
Matkapuhelin:
+358 50 324 1195
Sähköposti:
Teuvo.Arolainen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Viestintä ja Kuntatyönantajan toimitus
Tehtävät:
  • Kuntatyönantaja-lehti: päätoimittaja,
  • mediasuhteet,
  • mediatiedotteet
Marko Haakana

Marko Haakana

toimistoisäntä
Puhelin:
+358 9 771 2107
Matkapuhelin:
+358 50 320 9732
Sähköposti:
Marko.Haakana@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Hallinto
Tehtävät:
  • tukipalvelut
  • Kuntatyönantaja-lehden tilaajarekisteri/laskutus
Hanna-Kaisa Hämäläinen

Hanna-Kaisa Hämäläinen

tiedottaja
Puhelin:
+358 9 771 2120
Matkapuhelin:
+358 50 320 9737
Sähköposti:
Hanna-Kaisa.Hamalainen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Viestintä ja Kuntatyönantajan toimitus
Kaisa Koskela

Kaisa Koskela

työmarkkinatiedottaja
Puhelin:
+358 9 771 2517
Matkapuhelin:
+358 50 337 4419
Sähköposti:
Kaisa.Koskela@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Viestintä ja Kuntatyönantajan toimitus
Marjaana Mattila

Marjaana Mattila

verkkotiedottaja
Puhelin:
+358 9 771 2336
Matkapuhelin:
+358 50 511 7300
Sähköposti:
Marjaana.Mattila@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Viestintä ja Kuntatyönantajan toimitus
Tehtävät:
  • KT:n verkkoviestintä, yhteyshenkilöviestintä

Pauliina Sievänen

viestinnän ja markkinoinnin suunnittelija
Puhelin:
+358 9 771 2077
Matkapuhelin:
+358 50 527 6390
Sähköposti:
Pauliina.Sievanen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Viestintä ja Kuntatyönantajan toimitus