På svenska

Hallinto

Hallinto

Sähköposti:
toimisto@kt.fi

Jussi-Pekka Moisio

hallintopäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2048
Matkapuhelin:
+358 50 568 8181
Sähköposti:
Jussi-Pekka.Moisio@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Marko Haakana

toimistoisäntä
Puhelin:
+358 9 771 2107
Matkapuhelin:
+358 50 320 9732
Sähköposti:
Marko.Haakana@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Mika Huuskonen

taloussuunnittelija
Puhelin:
+358 9 771 2137
Matkapuhelin:
+358 50 443 0844
Sähköposti:
Mika.Huuskonen@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Ann-Mari Kallberg

sihteeri
Puhelin:
+358 9 771 2175
Matkapuhelin:
+358 50 465 3274
Sähköposti:
Ann-Mari.Kallberg@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Taina Karhu

hallinnon asiantuntija
Puhelin:
+358 9 771 2099
Matkapuhelin:
+358 50 301 9169
Sähköposti:
taina.karhu@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Satu Lilja

työmarkkina-asiain sihteeri
Puhelin:
+358 9 771 2101
Matkapuhelin:
+358 50 320 9741
Sähköposti:
Satu.Lilja@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Katri Mäkelä

taloussihteeri
Puhelin:
+358 9 771 2148
Matkapuhelin:
+358 50 339 1686
Sähköposti:
Katri.Makela@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT

Tanja Seppänen

sihteeri
Puhelin:
+358 9 771 2145
Matkapuhelin:
+358 50 464 9948
Sähköposti:
Tanja.Seppanen@kt.fi
Organisaatio:
Kunta- ja hyvinvointialuetyönantajat KT
Tehtävät:
  • Sihteeri, henkilöstövoimavarojen kehittäminen sekä sosiaali- ja terveyspalvelut ja varhaiskasvatus.
  • HR-verkosto, työsuojelupäälliköiden verkosto.