Suomeksi

Kommunikation, kundrelationer och utbildning

Kommunikation

E-post:
viestinta@kt.fi

KT-lehti: prenumerationer och fakturering

E-post:
ktlehtitilaus@kt.fi

Aija Tuimala

relationsdirektör
Telefon:
+358 9 771 2198
Mobiltelefon:
+358 40 869 6494
E-post:
Aija.Tuimala@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Marko Haakana

kontorsvärd
Telefon:
+358 9 771 2107
Mobiltelefon:
+358 50 320 9732
E-post:
Marko.Haakana@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Mervi Itkonen

ledande sakkunnig I kommunikation
Telefon:
+358 9 771 2160
Mobiltelefon:
+358 44 3740025
E-post:
Mervi.Itkonen@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Hertta-Mari Kaukonen

sakkunnig i kommunikation
Telefon:
+358 9 771 2205
Mobiltelefon:
+358 44 328 8774
E-post:
Hertta-Mari.Kaukonen@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Elina Komula

Telefon:
+358 9 771 2236
Mobiltelefon:
+358 40 574 1649
E-post:
Elina.Komula@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Kaisa Koskela

sakkunnig i kommunikation
Telefon:
+358 9 771 2517
Mobiltelefon:
+358 50 337 4419
E-post:
Kaisa.Koskela@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Tuija Liljander

utbildningsplanerare
Telefon:
+358 9 771 2266
Mobiltelefon:
+358 50 918 4367
E-post:
Tuija.Liljander@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Marjaana Mattila

sakkunnig i kommunikation
Telefon:
+358 9 771 2336
Mobiltelefon:
+358 50 511 7300
E-post:
Marjaana.Mattila@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Tanja Seppänen

kommunikations- och utbildningskoordinator
Telefon:
+358 9 771 2145
Mobiltelefon:
+358 50 464 9948
E-post:
Tanja.Seppanen@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Lena Sjöblom

utbildningskoordinator
Telefon:
+358 9 771 2403
Mobiltelefon:
+358 50 301 9167
E-post:
Lena.Sjoblom@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Jenni Tepsa

Telefon:
+358 9 771 2122
Mobiltelefon:
+358 50 412 2122
E-post:
Jenni.Tepsa@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Anniina Tuomi

sakkunnig, kundrelationer och utveckling
Telefon:
+358 9 771 2039
Mobiltelefon:
+358 50 405 9989
E-post:
Anniina.Tuomi@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT