Henkilöstövoimavarojen kehittäminen

Jorma Palola

Jorma Palola

neuvottelupäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2588
Matkapuhelin:
+358 50 512 5300
Sähköposti:
Jorma.Palola@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen
Niilo Hakonen

Niilo Hakonen

johtava työelämän kehittämisen asiantuntija
Puhelin:
+358 9 771 2025
Matkapuhelin:
+358 40 820 6800
Sähköposti:
Niilo.Hakonen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen
Taija Hämäläinen

Taija Hämäläinen

työmarkkina-asiamies
Puhelin:
+358 9 771 2146
Matkapuhelin:
+358 50 537 5132
Sähköposti:
Taija.Hamalainen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen
Anna-Mari Jaanu

Anna-Mari Jaanu

ohjelmapäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2727
Matkapuhelin:
+358 50 572 4620
Sähköposti:
Anna-Mari.Jaanu@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen
Terttu Pakarinen

Terttu Pakarinen

kehittämispäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2228
Matkapuhelin:
+358 50 338 0472
Sähköposti:
Terttu.Pakarinen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen
Maija Ruoho

Maija Ruoho

projektipäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2039
Matkapuhelin:
+358 50 405 9989
Sähköposti:
Maija.Ruoho@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen
Merja Rusanen

Merja Rusanen

työelämän kehittämisen asiantuntija
Puhelin:
+358 9 771 2513
Matkapuhelin:
+358 50 570 4326
Sähköposti:
Merja.Rusanen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen
Tanja Seppänen

Tanja Seppänen

sihteeri
Puhelin:
+358 9 771 2145
Matkapuhelin:
+358 50 464 9948
Sähköposti:
Tanja.Seppanen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Hallinto
Tehtävät:
  • Henkilöstövoimavarojen kehittäminen ja Sos.- ja terv.palvelut sekä varhaiskasvatus -sihteeripalvelut
  • HR-verkoston tapahtumat
Sirpa Sivonen

Sirpa Sivonen

kehittämispäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2365
Matkapuhelin:
+358 50 571 8001
Sähköposti:
Sirpa.Sivonen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen
Taina Tervonen

Taina Tervonen

projektisuunnittelija
Puhelin:
+358 9 771 2762
Matkapuhelin:
+358 50 521 2448
Sähköposti:
Taina.Tervonen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen
Anniina Tuomi

Anniina Tuomi

projektipäällikkö
Sähköposti:
Anniina.Tuomi@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen