Henkilöstövoimavarojen kehittäminen

Anna Kukka

Anna Kukka

neuvottelupäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2385
Matkapuhelin:
+358 50 347 9342
Sähköposti:
Anna.Kukka@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Niilo Hakonen

Niilo Hakonen

johtava työelämän kehittämisen asiantuntija
Puhelin:
+358 9 771 2025
Matkapuhelin:
+358 40 820 6800
Sähköposti:
Niilo.Hakonen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen
Anna-Mari Jaanu

Anna-Mari Jaanu

ohjelmapäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2727
Matkapuhelin:
+358 50 572 4620
Sähköposti:
Anna-Mari.Jaanu@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Tehtävät:
  • Työelämän kehittämishankkeet

Sanja Mursu

osaamisen kehittämisen asiantuntija
Puhelin:
+358 9 771 2093
Matkapuhelin:
+358 40 515 9978
Sähköposti:
sanja.mursu@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen
Jaana Näsänen

Jaana Näsänen

kehittämispäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2141
Matkapuhelin:
+358 50 384 1664
Sähköposti:
Jaana.Nasanen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Tanja Seppänen

Tanja Seppänen

sihteeri
Puhelin:
+358 9 771 2145
Matkapuhelin:
+358 50 464 9948
Sähköposti:
Tanja.Seppanen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Hallinto
Sirpa Sivonen

Sirpa Sivonen

kehittämispäällikkö
Puhelin:
+358 9 771 2365
Matkapuhelin:
+358 50 571 8001
Sähköposti:
Sirpa.Sivonen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Henkilöstövoimavarojen kehittäminen

Taina Tervonen

projektisuunnittelija
Puhelin:
+358 9 771 2762
Matkapuhelin:
+358 50 521 2448
Sähköposti:
Taina.Tervonen@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Tehtävät:
  • Kekseliäät kehittäjät-hanke ja Tekojen tori
Anniina Tuomi

Anniina Tuomi

projektikoordinaattori
Puhelin:
+358 9 771 2039
Matkapuhelin:
+358 50 405 9989
Sähköposti:
Anniina.Tuomi@kt.fi
Organisaatio:
KT Kuntatyönantajat
Tehtävät:
  • Etänä enemmän, Digitalisaatio ja työn murros -hankkeet