Suomeksi

Utveckling av personalresurserna

Anna Kukka

förhandlingschef
Telefon:
+358 9 771 2385
Mobiltelefon:
+358 50 347 9342
E-post:
Anna.Kukka@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Niilo Hakonen

ledande sakkunnig, arbetslivsutveckling
Telefon:
+358 9 771 2025
Mobiltelefon:
+358 40 820 6800
E-post:
Niilo.Hakonen@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Anna-Mari Jaanu

programchef
Telefon:
+358 9 771 2727
Mobiltelefon:
+358 50 572 4620
E-post:
Anna-Mari.Jaanu@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT
Ansvarsområden:
  • Arbetslivsutvecklingsprojekt

Sanja Mursu

sakkunnig, kompetensutveckling
Telefon:
+358 9 771 2093
Mobiltelefon:
+358 40 515 9978
E-post:
sanja.mursu@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Jaana Näsänen

utvecklingschef
Telefon:
+358 9 771 2141
Mobiltelefon:
+358 50 384 1664
E-post:
Jaana.Nasanen@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Minna Salli

sakkunnig, arbetslivsutveckling
Telefon:
+358 9 771 2325
Mobiltelefon:
+358 40 720 8952
E-post:
Minna.Salli@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Tanja Seppänen

sekreterare
Telefon:
+358 9 771 2145
Mobiltelefon:
+358 50 464 9948
E-post:
Tanja.Seppanen@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Sirpa Sivonen

utvecklingschef
Telefon:
+358 9 771 2365
Mobiltelefon:
+358 50 571 8001
E-post:
Sirpa.Sivonen@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Taina Tervonen

projektplanerare
Telefon:
+358 9 771 2762
Mobiltelefon:
+358 50 521 2448
E-post:
Taina.Tervonen@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Anniina Tuomi

projektkoordinator
Telefon:
+358 9 771 2039
Mobiltelefon:
+358 50 405 9989
E-post:
Anniina.Tuomi@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT

Marjaana Walldén

sakkunnig, arbetsutveckling
Telefon:
+358 9 771 2271
Mobiltelefon:
+358 40 059 6136
E-post:
Marjaana.Wallden@kt.fi
Organisation:
Kommun- och välfärdsområdesarbetsgivarna KT